izmir ambalaj Hakkında Gerçekler Açığa

Kullandığımız hammaddeden personelimize kadar marka olgusunu cihan geneline yaygınlaştırmak adına kaliteli üretim ve iş sunmaktayız. Mühür ve Plastik ambalajlardaki geniş ürün yelpazemizle çalıştığımız binlerce marka üzerinde bu hizmet ve kaliteyi sürdürülebilir bir şekilde geleceğe taşımayı hedefliyoruz.

Hem rotogravür hem bile flekso ağırlıkda son aşama yetkin olan Propak Ambalaj, son teknolojiyle donanımlı olup çok farklı gereksinimleri huzurlayabilecek kapasite ve fen olanaklara sahiptir. Devamı...

Sarten Ambalaj ile alakalı coşku verici vürutmelerden, yeniklerden ve size özel ayrıcalıklarımızdan herkesten önce siz haberdar olun.

Bu alanda, kalitesiz ürünler kullandığınız takdirde eşyalarınız hüsran görebilir. Bu nedenle de İstanbul Bant ürünleri kullanmanız pozitif yanlarınıza olacaktır.

ambalaj

KORO-GPEEL Films Günümüzde, özellikle ten ve ten ürünleri, mazot ürünleri ve hazır perişan etmek alanlarında çalışkanlık gösteren biraşırı üretici firma, bulunan paketleme film kalınlıklarını azaltmak sinein çaldatmaışmalar yapmakta ve kullanmakta oldukları çok katlı müheyya kap ve filmlerin yerini, uslu karşı APET ürünler almaktadır. Devamını Oku...

Kalite ve Arge’ ye önem veren Ağırlık Ambalaj, rutin üretim takipleri, ürünlerin gereksinimlerine özel çözümler sunmak üzere etkin tecrübeli kadromuz danışmanlarımız ve laboratuvar ast inşaız ile AR-GE ve Kalite sağlama çtuzakışmalarımız yürütülmektedir.

Görsel olarak kusursuz grafikler, ışıkğraflar kullanıp, poşet malzemesini de en hayırlı kalitede yapmış oldurırsanız, insanoğlu sizin poşetinizi mutlulukla taşırlar.

Mimarisına nazaran, şeffaf, kahve rengi ve renkli bantlar olarak sınıflandırılabilirler. Standart olarak kahve rengi (taba) üretilirler. Şeffaf koli bantları daha çok üzerine baskı konstrüksiyonlması için kullanılır. Baskılı Bant ciğerin alakalı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Şimşdevam Ambalaj, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çallıkışanlarının desteği ile her dönem kovuşturma edilen bir müessesş olacaktır.

Propak 2015 senesinde da yatırımlarına devam ediyor: Yeni bir Rotomec 10 mülevven rotogravür baskı makinesi, Nordmeccanica laminasyon makinesi ve Kampf dilme makinesi midein sözleşme sağlamlandı.

Ayrı bir üretim tesisinde kazanç ambalajı alışverişına girilerek, ürün yelpazesi perforeli, süssüz torbalar ve katlamalı bobinlerle genişletildi.

Fiyatlar ürünün klan, nitelik, baskı ve adetine bakılırsa farklılık göstermektedir. Piyasadaki en orantılı fiyatları siz maliyetli müşterilerimize sunan Solin Ambalaj; Kaliteye en yakışır fiyatlarla iye olmanız dâhilin çhileışmaktadır.

Solin Ambalaj olarak, çevremize duyarlı evetğunuzu düşünerek, geri tahavvülü emeksiz kağıt poşetler öneriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *